Vedeli ste, že u nás platíte inštruktorovi za lekciu a nie za počet klientov?

Lekcia// 120 minútový kurz lyžovania pre začiatočníkov aj pokročilých

Cena za lekciu

50 EUR

Základná cena za jednorazový kurz.

Cena za opakovanú lekciu

35 EUR

Cena za každú ďalšiu lekciu.

Cena za zľavnenú lekciu

35 EUR

Cena za kurz s kartou Tatry Card.

Počet klientov kurzu môže byť 1 až 7 osôb
Doporučujeme zvážiť počet účastníkov lekcie. Najlepšie výsledky v zlepšení lyžiarskych schopností sa dajú dosiahnuť pri individuálnej lekcii s 1 alebo 2 klientami na rovnakej úrovni s relatívne rovnakými schopnosťami. Pri výuke úplných začiatočníkov zas platí pravidlo viac ľudí viac zábavy.
Cena je rovnaká pre 1 aj 7 osôb
Platíte vždy za trvanie lekcie, nie za počet lyžiarov vo výuke.
Ponuka platí pre lyžiarske strediská Tatranská Lomnica a Smokovce
Individuálne 120 minútové lekcie prebiehajú v lyžiarskych strediskách Tatranská Lomnica, Nový Smokovec - Jakubkova lúka a Starý Smokovec - Hrebienok sa stretnete s inštruktorom pre hlavnou pokladňou. Pre výuku v iných strediskách Vám doporučujeme pozrieť našu ponuku celodenných balíkov.
Privátna lekcia trvá 120 minút
S učiteľom sa stretnete podľa Vášho priania v lyžiarskom stredisku alebo pred Vaším ubytovacím zariadením, odkiaľ Vás odvezie na miesto konania privátnej lekcie. V lyžiarskych strediskách Tatranská Lomnica (kabínová lanovka), Nový Smokovec - Jakubkova lúka a Starý Smokovec - Hrebienok sa stretnete s inštruktorom pre hlavnou pokladňou
Výuku vedie vždy profesionálny učiteľ lyžovania
Všetci naši inštruktori majú platný živnostenský list s oprávnením učiť lyžovanie alebo snowboard. Certifikované vzdelanie absolvovali v Slovenskej asociácii profesionálnych učiteľov lyžovania, člen ISIA (International Ski Instructors Asscociation) alebo v Slovenskom lyžiarskom zväze, člen FIS (Fédeération Internationale de Ski).
Lekcie začínajú obvykle 08:30, 11:00 a 13:30
Lekcie sa zvyčajne konajú v časoch doobeda od 08:30 do 10:30, na obed 11:00 do 13:00 a poobede od 13:30 do 15:30. Po dohode je možné dohodnúť individuálny termín, napríklad večernú výuku.
Dopravíme Vás z hotelu až na svah v cene lekcie
Stretnúť sa môžete s inštruktorom priamo na svahu alebo Vás dovezieme priamo z ubytovacieho zariadenia alevo Vás aj na konci vyučovacej hodiny odväzieme späť. Čas na dopravu sa zarátava do celkového času lekcie. Ponuka platí pre odvoz z miest Smokovce, Tatranská Lomnica, Veľká Lomnica, Stará Lesná, Nová Lesná, Tatranské Matliare, Tatranská Lesná, Tatranské Zruby a Tatranská Polianka.

* Pre podrobnejšie informácie môžete kliknúť na ikony "+".

Objednávka

Pre úspešnú objednávku doporučujeme:
  1. Správne vyplniť Meno, email alebo telefónne číslo.
  2. Do popisu uveďte dátum a čas (môže byť aj viac variantov) lekcie, názov lyžiarskeho strediska, počet a vek lyžiarov, preferovaný jazyk výuky. Ak chcete zabezpečiť dopravu na svah, napíšte aj názov hotela, kde ste ubytovaný.
  3. Rezervácia je záväzná po našom potvrdení emailom alebo cez telefón!
Naša adresa

Naša adresa

SNOW.SK
POBOX 30
059 60 Tatranská Lomnica

Kontaktné informácie

Kontaktné informácie

Tel: +421 907 946739
Fax: +421 52 2301630

Online kontakty

Online kontakty

Email: info@snow.sk
Google Talk: tatranec
Skype: dusan.korytko

Copyright © 2011 - 2013. All Rights Reserved.
Lyžiarska škola SNOW.SK, POBOX 30, 05960 Tatranská Lomnica
Go to Top