Vedeli ste, že u nás platíte inštruktorovi za lekciu a nie za počet klientov?

Celodenný balík// 3 lekcie a doprava k tomu v najlepších lyžiarskych strediskách

Popis

Počet klientov môže byť 1 až 7 osôb
Najlepšie výsledky v zlepšení lyžiarskych schopností sa dajú dosiahnuť pri individuálnej lekcii s 1 alebo 2 klientami na rovnakej úrovni s relatívne rovnakými schopnosťami. Pri výuke úplných začiatočníkov zas platí pravidlo viac ľudí viac zábavy.
Cena je rovnaká pre 1 aj 7 osôb
Platíte vždy za trvanie lekcie, nie za počet lyžiarov vo výuke.
V cene celodenného balíka su až 3 lekcie.
Jedna vyučovacia lekcia trvá 120 minút. Pri vzdialenejších zimných rezortov možeme dĺžku lekcie u praviť. Pri troch lekciách môžeme rozdeliť skupinu podľa Vášho želania a potrieb. Lekcie sa zvyčajne konajú v časoch doobeda od 08:30 do 10:30, na obed 11:00 do 13:00 a poobede od 13:30 do 15:30.
V cene celodenného balíka je samozrejme aj doprava!
Ráno Vás vyzdvihneme v dohodnutom čase na dohodnutom mieste. Napr. pred vchodom do hotela, kde ste ubytovaní. Nasleduje transport mikrobusom do zvoleného lyžiarskeho rezortu. Po poslednom zjazde sa stretneme pri skibuse a bud Vás odvezieme do hotela alebo sa dohodneme na ďalšom programe. Ponuka platí pre odvoz z miest Smokovce, Tatranská Lomnica, Veľká Lomnica, Stará Lesná, Nová Lesná, Tatranské Matliare, Tatranská Lesná, Tatranské Zruby a Tatranská Polianka. Po dohode aj z Popradu, Kežmarku, Štrbského Plesa a ďalších miest.
Výuku vedie vždy profesionálny učiteľ lyžovania
Všetci naši inštruktori majú platný živnostenský list s oprávnením učiť lyžovanie alebo snowboard. Certifikované vzdelanie absolvovali v Slovenskej asociácii profesionálnych učiteľov lyžovania, člen ISIA (International Ski Instructors Asscociation) alebo v Slovenskom lyžiarskom zväze, člen FIS (Fédeération Internationale de Ski).
A čo sa tak dohodnúť na Après-ski (aquaparky, disco, nakupovanie, gurmánske zážitky) programe?
Dohodnúť sa môžeme na ďalšom programe po lyžovačke. Môžeme navštíviť vodné svety Auqacity Poprad, Aqupark Tatralandia v Liptovskom Mikuláši, Gino Park Bešeňová, Aquarelax Dolný Kubín alebo kúpele Lúčky. Pre málo unavených športom začína deň večernou diskotékou. Poznáme najlepšie podtatranské diskotéky. Pre nakúpenie darčekov alebo dokúpenie lyžiarskej výstroje sa zastavíme v nákupných centrách v mestách Liptovský Mikuláš, Poprad alebo Žilina. Doporučíme ďalšie atrakcie. Stačí sa len opýtať!

* Pre podrobnejšie informácie môžete kliknúť na ikony "+".

Naše autá

Mikrobus

Citroen Jumpy

  • Mikrobus s klimatizáciou
  • 7 osôb + vodič
Van

Opel Zafira

  • VAN s klimatizáciou
  • 6 osôb + vodič
SUV

Mercedes-Benz GLK

  • Luxusná preprava osôb na dlhšie cesty
  • 3 osoby + vodič

Objednávka

Pre úspešnú objednávku doporučujeme:
  1. Správne vyplniť Meno, email alebo telefónne číslo.
  2. Do popisu uveďte dátum a čas (môže byť aj viac variantov) lekcie, názov lyžiarskeho strediska, počet a vek lyžiarov, preferovaný jazyk výuky. Ak chcete zabezpečiť dopravu na svah, napíšte aj názov hotela, kde ste ubytovaný.
  3. Rezervácia je záväzná po našom potvrdení emailom alebo cez telefón!
Naša adresa

Naša adresa

SNOW.SK
POBOX 30
059 60 Tatranská Lomnica

Kontaktné informácie

Kontaktné informácie

Tel: +421 907 946739
Fax: +421 52 2301630

Online kontakty

Online kontakty

Email: info@snow.sk
Google Talk: tatranec
Skype: dusan.korytko

Copyright © 2011 - 2013. All Rights Reserved.
Lyžiarska škola SNOW.SK, POBOX 30, 05960 Tatranská Lomnica
Go to Top